Różne rodzaje dekoracji ślubnych


Ślub jest akurat takim wydarzeniem, które trzeba zaplanować i zorganizować idealnie od samego początku do samego końca. Nic nie może być w nim przypadkowe. Dekoracje weselne także należy wcześniej obmyślić, by później nie okazało się, że nijak nie pasują one ani do stylistyki kościoła, ani do aranżacji wnętrza sali balowej.

Jednym z najważniejszych dodatków tego rodzaju jest oczywiście tacka, na której umieszcza się obrączki pary młodej. Nie musi to być prosty talerzyk. Coraz częściej zastępuje się go miękkimi poduszeczkami wykonywanymi z delikatnych tkanin, które przepięknie łączą się z okryciami ławek w kościele. Jeszcze modniejsze są drewniane pudełeczka. To świetny wybór dla miłośników natury, którzy chcieliby, aby ich uroczystość nawiązywała do samego środowiska. Drewniane pudełeczko przeznaczone na obrączki można dodatkowo wysłać sztuczną trawką czy nawet umieścić w nim kilka żywych kwiatków. Dzięki temu zaprezentuje się jeszcze piękniej. Takie dekoracje w kościele zawsze robią wrażenie na gościach.

Dekoracje związane z weselem to nie tylko kolorowe balony, serpentyny i wybuchające fajerwerki. Nawet poduszeczka czy pudełeczko na obrączki może stać się ważnym elementem ceremonii. Z tego powodu warto zadbać o wygląd tych niepozornych detali.

Zobacz: dekoracja sali weselnej Poznań.